ROZPOČTÁŘ | POZEMNÍ STAVBY | Vhodné i pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
19-5-404513-3
Popis pozice

Jsi zkušený rozpočář či máš vystudovaný stavební obor a chceš nastarotvat svojí karieru?

Na pozici Rozpočtáře budeš mít nastarost:

  • rozpočty pro pozemní stavby
  • spolupráci s kolegy z rozpočtového oddělení budete oceňovat výkazy výměr v nabídkovém řízení
  • kontrola projektové dokumentace
  • vyhledávání a komunikace se subdodavateli
  • příprava harmonogramu výstavby
  • prezentace rozpočtů vedení společnosti
Požadavky
  • min. SŠ stavebního směru
  • zkušenosti v oboru jsou vaší výhodou
  • znalost práce na PC zejména v programech MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • práce v prostředí programů KROS (ÚRS) nebo BuildPower (RTS) - výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • telefon a notebook
  • Možnost karierního a mzdového růstu
  • Zajímavé stavební projekty