ROZPOČTÁŘ l ENERGETIKA l PRAHA | 55 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-9-402200-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká společnost se zaměřením na energetiku k sobě hledá posilu na pozici ROZPOČTÁŘE!

Čeká na tebe menší příjemný kolektiv a zajímavé projekty v oblasti vysokého napětí.

Na pozici tě čeká:

  • Tvorba kalkulací elektromontážních prací
  • Práce s technickou dokumentací a návrh rozpočtu
  • Naceňování víceprací
  • Podpora realizačního týmu při výběrových řízeních dodavatelů
  • Spolupráce na přípravě zakázek
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro
  • Praxe v oblasti energetiky nebo elektrotechniky
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce v MS Office (Excel, Word)
Benefity
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování