ROZPOČTÁŘ / KALKULANT - stavebnictví

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-5-354769
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost pro Rozpočtáře/kalkulanta s praxí z oblasti stavebnictví. Pokud nemáte praxi v oboru, ale máte vystudovanou VŠ ve stavebnictví, je tato nabídka také určená i pro Vás. Jde nám o to, abyste zvládal/a tvorby nákladových kalkulací při realizacích staveb a komunikoval/a s projektanty či dodavateli.

Výše finančního ohodnocení bude záviset na vašich osobnostních předpokladech a potenciálu a posléze samozřejmě podle vašich výsledků a schopností.

Požadavky
  • vzdělání ve stavebním oboru podmínkou
  • ideálně praxe na této pozici, s VŠ vzděláním možno i pro absolventy
  • čtení projektové dokumentace
  • znalosti technologií prováděných staveb
  • MS Office, ideálně EuroCALC/Callida
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • mobilní telefon i k soukromému použití
  • pružnou pracovní dobu
  • bezplatné právní poradenství
  • kurzy angličtiny a další firemní benefity