ROZPOČTÁŘ / KALKULANT l Praha l 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-5-405512
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený rozpočtář, či kalkulant a domluvíte se plynule anglicky?

Máme pozici ROZPOČTÁŘE/KALKULANTA právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Kontrola a stanovení - výměr prací, dodávek a odpovídajících cen prací
  • Kontrola ocenění změn projektu
  • Návrhy a ocenění úspor
  • Příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • Odsouhlasování dílčích i konečných plateb, fakturace dodavateli
  • Spolupráce s projektovými manažery při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
  • Pravidelný reporting klientovi
Požadavky
  • Vzdělání stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Pečlivost, proaktivita, ochota učit se
  • AJ na komunikativní úrovni (B1)
Benefity
  • Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Spolupráci na významných projektech pro české i mezinárodní klienty
  • Moderní kanceláře v centru Prahy
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Cafeterie
  • Jazykové kurzy a vzdělávací programy