Rozbeh kariéry v Grécku ako Supervízor - 1500 eur

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
20-6-356225
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pre poprednú medzinárodnú spoločnosť so sídlom v slnečnom Grécku hľadáme českých, slovenských, alebo maďarských kandidátov, ktorí by doplnili tím v rámci projektu svetového lídra v tabakovom priemysle, ktorý je známy inovatívnymi fajčiarskymi zariadeniami, ktoré neprodukujú dym. Úspešní kandidáti budú súčasťou tímu supervízorov a zároveň budú viesť český, slovenský, či maďarský tím zákazníckej podpory. Hlavnou úlohou je monitorovať spokojnosť zákazníkov a identifikovať procesy na zlepšovanie, či udržanie úrovne ponúkaných služieb.

Hlavné zodpovednosti:

  • Ponúkať poradenstvo a riešenia problémov členom tímu zákazníckej podpory
  • Monitorovať systém sledovania hovorov a neúspešných transakcií
  • Trénovať členov tímu na základe poskytnutej spätnej väzby
  • Manažovať tím za účelom dodržania harmonogramu
  • Motivovať a inšpirovať tím rozvíjaním dôvery medzi členmi navzájom
  • Zaistiť kvalitný zákaznícky servis koncovým užívateľom
  • Zabezpečiť, aby si členovia tímu osvojili zásady a hodnoty spoločnosti
  • Demonštrovať členom tímu osvedčené postupy na spracovávanie transakcií
  • Analyzovať prevádzkové trendy a podporovať členov tímu pri zlepšovaní výkonnosti
  • Byť spojovacím bodom šírenia informácii od manažmentu k tímu a naopak
  • Zúčastniť sa vzdelávacieho plánu, ktorý poskytuje nadriadený
  • Hodnotiť prácu členov tímu v súlade so štruktúrovanými akčnými plánmi rozvoja zamestnancov
  • Stretávať sa denne s nadriadenými s úmyslom kontrolovať, posudzovať a rozvíjať výkonnosť oddelenia
  • Zúčastňovať sa operatívnych procesov Teleperformance a stretnutí DMAIC
  • Informovať tím zákazníckej podpory o všetkých záležitostiach a možnostiach týkajúcich sa zlepšenia tvorby výnosov a spokojnosti zákazníkov
  • Byť v kontakte s klientom v prípade eskalácie vzniknutých problémov
  • Dodržiavať a uplatňovať nariadenia týkajúce sa dôvernosti a bezpečnosti osobných údajov
  • Pravidelne sa zúčastňovať školení klientov
  • Byť pozitívny a proaktívny v aplikovaní procesov neustáleho zlepšovania
Požadavky

Kvalifikácia:

  • Absolvent strednej školy, alebo univerzity
  • Znalosť slovenčiny na úrovni materinského jazyka
  • Pokročilá úroveň angličtiny

Skúsenosť:

  • Práca v zákazníckom servise/call centre aspoň 6 mesiacov
Benefity
  • 13. + 14. plat
  • Možnosť práce z domova (v rámci Grécka)
  • Pomoc s ubytovaním
  • Kompletné zaškolenie
  • Letenka do Grécka zadarmo
  • Zdravotné poistenie
  • Performance bonus
  • Jazykové kurzy
  • Ďalšie benefity ako:
  • Organizované výlety
  • Rôznorodé korporátne akcie
  • Udalosti zamerané na work-life balance
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search