ŘIDIČ/KA AUTOBUSU–PRAHA nebo STŘEDNÍ ČECHY–až 40 000 Kč/měs

Plný úvazek
Mzda
34 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-21-392313-19
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením autobusu či kamionu? A hledáte si práci v Praze nebo ve Středočeském kraji?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

A pokud nemáte UBYTOVÁNÍ, tak Vám ho zajistíme!

Vaší náplní práce bude řízení autobusu v Praze a okolí nebo ve Středočeském kraji - na lokalitě se lze domluvit.

Mzda: až 40 000 Kč/měs.

Nástup: ihned - smlouva na dobu neurčitou

Požadavky
  • Zdravotní a profesní způsobilost
  • Řidičský průkaz sk. C nebo D - možnost rekvalifikace
  • Spolehlivost a slušné vystupování
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost ubytování
  • příspěvek na životní pojištění
  • ve spolupráci s úřady práce zajišťujeme rekvalifikaci
  • úhrada získání řidičského oprávnění i profesního průkazu k řízení autobusu
  • zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (i na linkách skupiny ARRIVA)
  • zvýhodněné vstupné i pro rodinné příslušníky do Aquaparku Kladno, do ZOO Praha, do divadla v Kladně
  • možnost využití posilovny a stolního tenisu v areálu společnosti
  • možnost zapůjčení autobusu nebo dodávky v rámci rodinných akcí