Research Analyst - Python

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-15-354190
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

hledá výzkumného analytika, který by se připojil k našemu celosvětovému týmu v naší kanceláři v Praze. Budete mít za úkol vyvinout novou produktovou oblast s výjimečným potenciálem, vyžadující podnikatelské myšlení, silné kvantitativní a modelovací schopnosti, vynikající analytické dovednosti a schopnost rozvíjet vizualizace a rozhodovat o cenných poznatcích z velkého množství informací a dat. Tato pozice poskytuje podstatnou dlouhodobou příležitost pro růst uchazečů, kteří se chtějí rozvíjet ve vzrušujícím světě výzkumu a analýzy technologického trhu.

Ideální kandidáti budou mít pět základních dovednostních sad:

Silné kvantitativní a modelovací dovednosti

Odbornost a vášeň pro technologii

Vynikající analytické dovednosti

Schopnost rozvíjet vizualizace a omezovat cenné poznatky z obrovského množství informací a dat

Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Povinnosti:

Vývoj a řízení partnerského ekosystému kanálů IDC, hodnocení partnerství a kanálů dodavatelů IKT po celém světě

Navrhování a vývoj nových indexů a metodiky bodování spojené s hodnocením dodavatelů a partnerů v oblasti IKT

Vývoj vhledů a vizualizací (zejména grafů znalostí) z křížové korelace dat, průniku a křížové konvergence

Integrace externích a interních datových souborů na podporu rozvoje nových produktových oblastí

Stanovení rozsahu, vývoj a provádění kvantitativní analýzy středně až vysoce komplexních konzultačních projektů a výzkumu

Globální analýza obchodních a tržních trendů pro odvětví IKT

Sběr a interpretace sekundárního výzkumu

Spolupráce s globálním týmem a komunikace s analytiky a různými zúčastněnými stranami

Správa a manipulace s daty, modelování dat a vizualizace dat

Interpretace dat, shromažďování poznatků a prezentace výsledků

Analýza průzkumu a vývoj vhledu do výzkumu

Požadavky

Vysokoškolský titul BA / MS v oboru ekonomie, finance, statistiky nebo informační vědy

Silná pozornost na detaily a přesnost při manipulaci s daty

Přednostní použití Pythonu (Pandas, Numpy, Scipy, Scrapy), Neo4j nebo D3.js

Potřebné analytické a matematické dovednosti - schopnost navrhovat, vyvíjet a udržovat velké modely

Schopnost prezentovat poznatky koherentním a bystrým způsobem prostřednictvím vizuálního obsahu

Statistické dovednosti včetně korelační interpretace a prokázané schopnosti vytvářet dynamicko-parametrické modely složitých ekonomických vztahů

Schopnosti správy databází pro vytváření a údržbu relačních databází

Dovednosti ve vývoji vizualizací, zejména znalost grafů znalostí

Vynikající mezilidské dovednosti pro dotazy klientů a interní spolupráci

Silné dovednosti v dokumentaci spolu s verbálními a písemnými komunikačními schopnostmi

Znalost technologie se schopností a touhou zůstat v aktuálním vývoji v oboru ovlivňujícím technologické potřeby

Silné organizační a projektové dovednosti

Silná znalost anglického jazyka, psaní a komunikace

Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • 3 dny placeného zdravotního volna
  • Multisport karta
  • Home Office
  • Stravenky 100 Kč
  • Flexipasy od Sodexo 1000 měsíčně