Reklamační technik - ELEKTRO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-9-360711
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který je v regionu střední a východní Evropy dodavatel číslo 1 pro datová centra nyní hledám vhodného kandidáta na pozici:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Řízení agendy reklamací - komunikace se zákazníkem, subdodavateli
  • Komplexní řešení reklamovaných vad - plánovaní odstranění reklamací, návrhy a odsouhlasení řešení odstranění reklamací/oprav, koordinace se subdodavateli, zaměstnanci,
  • Zajištění odstranění reklamací dle smluv o dílo
  • Kontrola kvality práce při odstranění reklamací - zodpovědnost za tým
  • Evidence v interním systému
  • Kontrola související dokumentace
  • Kontrola plnění termínů
  • Analýza a reportování reklamací s cílem optimalizace procesu
Požadavky

Co by jste na tuto pozici měli mít?

  • SŠ/VŠ elektro/stavební
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min. § 6 – výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, MS Project)
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Praxe na obdobné pozici

Jakou osobnost na tuto pozici potřebujeme?

  • Zkušenosti s jednáním se zákazníky
  • Organizační a komunikační schopnosti
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny mimořádného volna navíc
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Občerstvení na pracovišti