REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | AŽ 80 000 KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-23-405958-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přední světová společnost podnikající v oblasti akustiky hledá vhodné kandidáty na pozici Regionálního obchodního zástupce pro oblast Praha a Čechy.

Jste zkušený obchodník a je Vám blízká oblast stavebnictví? Byli byste rádi součástí velkých stavebních projektů?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude náplní práce?

  • rozvoj a budování nových obchodních vztahů
  • péče o stávající klientelu
  • jednání s architekty, investory, projektanty a generálními dodavateli
  • implementace procesů pro zlepšení efektivity prodeje
  • technické konzultace v terénu, návrhy řešení na míru
  • příprava seminářů, školení, prezentací pro architekty a projektanty
  • analýzy trhu a konkurence
  • příprava ročního budgetu pro svěřenou oblast
  • práce v systému CRM
  • reporting
Požadavky
  • VŠ, SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenosti v oblasti prodeje alespoň 3 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • orientace na trhu se stavebními materiály výhodou
  • technické myšlení, orientace ve stavební dokumentaci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční příspěvek do firemní Cafeterie
  • věrnostní bonusový program
  • flexibilní pracovní doba
  • služební automobil
  • práce formou home office v kombinaci s prací v terénu