Regional Sales Specialist/ Podpora Východoevropského trhu | technický produkt

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-23-355872
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost, která je předním výrobcem spojovacího materiálu a inženýrských komponentů, instalačních zařízení převážně pro automotive, hledáme zkušené kandidáty na pozici:

Regional Sales Specialist / Podpora Východoevrospkého trhu (interní sales)

Náplň práce:

  • řízení činností spojených s růstem a udržováním stávající zákaznické základny
  • řízení prodejních projektů, včetně technických / obchodních návrhů
  • komunikace významných změn poptávky s plánováním výroby
  • stanovení cen, včetně dodacích podmínek
  • reakce na technické dotazy / objasnění;
  • správa dotazů zákazníků týkajících se prodejních záležitostí
  • provedení kontroly objednávky, zejména kontroly nové objednávky (NOR - New Order Review) a vyřešení jakýchkoli problémů
  • provádění ročních obchodních kontrol a souvisejících akcí
  • vytváření nabídek, sledování a vyjednávání k úspěšnému uzavření spolupráce
  • hodnocení / kvalifikace zákazníků k určení plného potenciálu společnosti
  • provádění čtvrtletní analýzy prodeje
  • vytváření / koordinace podrobné roční prognózy položky zákazníka
  • Komunikace ohledně změn výroby (zvyšování nebo snižování), aby byla zajištěna spokojenost zákazníků a omezeno riziko zastarávání zásob společnosti
  • úzká a spolupráce s pracovníky zákaznického servisu
Požadavky
  • Výborná komunikativní znalost Madarštiny či Rumunštiny, případně Srbštiny/Chorvatštiny
  • Středně pokročilá znalost AJ
  • Min. 3-5 let zkušeností s podobnou prodejní / marketingovou rolí ve výrobním prostředí B2B
  • Bakalářský titul v oboru podnikání, marketingu nebo strojírenství (přednostně strojírenství)
  • schopnost cestovat až 25%
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Vynikající pozornost k detailům
  • Schopnost efektivně komunikovat (ústně i písemně)
  • Zásadní je přístup zdravého rozumu k řešení problémů a stanovení priorit
  • Schopnost upřednostnit více funkcí tak, aby byly dodrženy požadované termíny
Benefity
  • Roční bonusy
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Home-Office
  • Mobil a notebook
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Bonusy na základě obchodních výsledků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dynamické a přátelské pracovní prostředí