REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-6-405634
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Aktuálně obsazujeme pozici v zákaznickém servisu!

Baví tě němčina a máš už alespoň roční praxi v zákaznickém servisu či podobném odvětví?

Tak toto může být jedinečná příležitost právě pro tebe!

Co bude tvou náplní práce:

  • Komunikace a řešení problémů s německými zákazníky v oblasti zákaznického servisu
  • Organizace a koordinace německých reklamací
  • Dohled a správa interního systému v rámci německých

reklamací

  • Pravidelný reporting a odpovědnost za správnost dat
Požadavky
  • SŠ vzdělání (maturita výhodou, ne podmínkou)
  • Znalost NJ na pokročilé úrovni, minimálně B2
  • Praxe a zkušenosti na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost práce s PC - MS OFFICE (Excel, Word)
  • Uvítáme zkušenost s nástrojem SAP (není ovšem podmínkou)
Benefity
  • 5 týdnu dovolené
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Firemní vzdělávání
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • Práce na plný úvazek