REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
20 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-30-340294
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty.
U této pozice proniknete do oblasti kvality a budete mít příležitost využívat jazyky v každodenní praxi.
Zkušenosti z oblasti výrobní kvality Vám navíc poskytnou možnost velmi širokého a perspektivního uplatnění v rámci celého Jihočeského kraje.

Náplň práce:
- sběr dat v oblasti kvality a jejich zadávání do systému
- komunikace se zákazníky v NJ a AJ
- zpracování reportů a statistik
- spolupráce s nadřízeným v oblasti reklamací a nastavování nápravných opatření

Pozice je vhodná jak pro zkušené kvalitáře, tak pro absolventy. Pro zkušené kandidáty máme ke svěření již konkrétní projekty, absolventy zaškolíme od úplného začátku.

Požadavky

- vzdělání technického nebo ekonomického směru
- uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)
- komunikativní znalost NJ podmínkou, znalost AJ velkou výhodou
- schopnost pracovat s daty a čísly - reporty, třídění, statistiky, analýzy
- zájem vyřizovat zákaznické požadavky, komunikovat s lidmi
- výborné argumentační dovednosti

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování v závosní restauraci
- odborné kurzy k rozšíření profesních znalostí
- možnost využití jazyků v každodenní praxi
- příspěvky na pojištění
- jazykové kurzy
- sportovní aktivity pro zaměstnance
- zdravotní péče, preventivní prohlídky, bezplatné očkování
- benefitní program "zdravý zaměstnanec"