REFERENT SKLADŮ | BEZ NOČNÍCH

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 34 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-21-404515-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazuje se nová pozice REFERENT SKLADŮ!

Co budete mít na pozici na starosti?

  • Příjem a skladování příchozího materiálu
  • Přidělování a výdej materiálu do skladových pozic
  • Řízení objednávek materiálu podle potřeb výroby
  • Záznam a sledování skladových pohybů v interních systémech (K2, Kardex apod.)
  • Pravidelné provádění inventur ve skladu
  • Poskytování podpory CNC výrobě a ostatním kolegům
Požadavky
  • Vyučení nebo ÚSO vzdělání
  • Aktivní znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost s ERP systémem výhodou
  • Zkoušky na VZV výhodou
  • Ochota k práci ve dvousměnném provoze
  • Trestní bezúhonnost
  • Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Bousy/prémie/příplatky
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • Flexi pass Card
  • Výběr nápojů na pracovišti
  • Bezproblémové parkování
  • Práce na základě moderních standardů v optoelektronice
  • Nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
  • Spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty