REFERENT OBCHODU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
11-23-362905
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti z obchodního oddělení ve výrobní společnosti? Rozumíš si s Excelem, Wordem a Poverpointem? Jsi "pečlivka" v administrativě a máš rád/a organizaci a pořádek? Pokud se domluvíš anglicky či německy, jsi náš člověk a rozhodně neváhej a posílej své CV!

Máme zde volnou židli pro kolegu na pozici REFERENT OBCHODU!

Můžeš se těšit na rozmanité úkoly jako třeba:

  • příprava podkladů pro kalkulace
  • zpracování cenových nabídek
  • komunikace se zákazníkem
  • hlídání dodržování termínů
  • evidence poptávek, zakázek a nabídek
  • evidence zákazníků - aktuálních a potenciálních
  • zadávání dílů do systému
  • administrativa
Požadavky
  • komunikativní AJ nebo NJ pro jednání se zákazníkem emailem i telefonicky
  • dobrá znalost práce na PC - MS Word, Excel, Poverpoint
  • organizační schopnosti, pečlivost
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní ohodnocení
  • stravenky - hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • odměna za splnění fondu pracovní doby
  • jazykové kurzy