REFERENT NABÍDEK | PRAHA | 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
20-1-406664-1
Popis pozice

Máte technické vzdělání, vyznáte se v elektrotechnice a bavila by Vás práce v administrativě?

Pokud by Vás zajímala pozice Referent nabídek, ozvěte se nám!

Co bude Vaší náplní práce?

  • vytváření rozpočtů a kalkulací
  • vybírání vhodné technologie pro nabídky
  • vedení poptávkového řízení u dodavatelů
  • koordinace zpracování rozpočtu ve spolupráci s kolegy z jiných týmů
  • kontrola nabídek
  • příprava dokumentace pro výběrová řízení
Požadavky
  • vzdělání nebo znalost elektrotechnického směru
  • vyhláška č.50 § 4 - velkou výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace
  • MS Office
  • ŘP. B, aktivní řidič
  • výhodou znalost zabezpečovacích systémů, požární signalizace, dohledových videosystémů nebo strukturované kabeláže
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • prémie/odměny
  • Multisport karta
  • vzdělávací kurzy a školení