Referent controllingu

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-7-398115-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme analytického člověka s dobrou znalostí MS Excel a komunikativní úrovní německého jazyka na pozici REFERENTA CONTROLLINGU. Máte vzdělání ekonomického či technického zaměření nebo zkušenost z obdobné pozice?

Hlavní náplní práce referenta controllingu je zpracovávání reportů pro vedení společnosti. Čeká Vás tedy hodně práce v tabulkách, zpracovávání podkladů pro schvalování investic, vykazování nákladů a mnoho dalšího :)

Ozvěte se a řekneme Vám více.

Požadavky
  • SŠ /VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření či relevantní praxe na obdobné pozice z výrobní společnosti
  • znalost němčiny na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost práce na PC - především MS Excel
  • analytické schopnosti odolnost vůči stresu
  • komunikační a organizační dovednosti
  • atraktivní finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • stravenky
  • příspěvky na penzijní/životní připojištění
  • další odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • bonusová dovolená dle odpracovaných let