ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
16-26-351503
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • OBCHOD#CONSUMER GOODS#FMCG#NON FOOD#RETAIL#MANAGER#ŘEDITEL#LEADERSHIP#

Pro úspěšnou obchodní společnost, hledám nového vůdce, který povede společnost k dalším úspěchům. Společnost prodává produkty v oblasti non food zboží v potravinových řetězcích a DIY řetězcích.

Pro nového člověka to určitě nebude žádný krizový management, protože tato společnost je zdravá a působí úspěšně na trhu více než 150 let.

Co budete mít na starosti?

  • Na pozici ředitele společnosti se budete starat o celkový rozvoj společnosti.
  • Budete řídit menší tým lidí a mít rozhodovací hlas v oblasti obchodu, nákupu, marketingu.
  • Budete mentorovat obchodní zástupce.
  • S tímto postem je spojeno i nějaké cestování, plánování obchodních aktivit, zpracování tržních analýz a plánování další strategie pro rozvoj společnosti.
Požadavky
  • Tato pozice si žádá manažerské zkušenosti min. 5 let a prokazatelné výsledky na obdobné pozici.
  • Protože se jedná o obchodní společnost, tak jsou potřebné zkušenosti s obchodem v oblasti FMCG.
  • Jedná se o českou společnost, ale je potřebné ovládat i anglický jazyk.
  • Také je důležité umět vést, motivovat a inspirovat své zaměstnance. Protože spokojení zaměstnanci jsou stavebním kamenem každé úspěšné společnosti.
  • Konkurenceschopnou mzdu, na které se odrazí Vaše schopnosti a výsledky.
  • Automobil i k soukromému využívání.
  • Možnost seberealizace v úspěšné, zavedené a stabilní firmě s kvalitními produkty.
  • Stabilní tým kolegů a podřízených, kteří svou práci dělají rádi, dobře a poctivě