Ředitel servisního oddělení - ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
2-5-366682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který je v regionu střední a východní Evropy dodavatel číslo 1 pro datová centra a který se neustále rozrůstá a má velkou škálu projektů, nyní hledám vhodného kandidáta, který do společnosti přinese nové nápady:

Ředitel servisního oddělení

Co bude náplní Vaší práce?

  • Zodpovědnost za kompletní vedení divize dohledového centra
  • Ekonomické řízení
  • Koordinace činností servisního oddělení
  • Kapacitní plánování a nastavení efektivity výkonů vlastních kapacit
  • Jednání a uzavírání smluv s klíčovými klienty
  • Spolupráce na tvorbě rozpočtů s vedením společnosti
  • Vyhodnocení a řešení parametrů SLA, incidentů apod.
  • Zkušenosti s „after sales“ službou/servisem, obchodní i technický duch
Požadavky

Koho na tuto pozici potřebujeme?

Někoho kdo:

  • Vystudoval VŠ technického směru
  • Má vyjednávací a organizační schopnosti
  • Na obdobné pozici již několik let pracoval
  • Má prokazatelné zkušenosti na vedoucí pozici ve vedení společnosti
  • Schopnost řešit krizové situace
  • Zkušenosti s vedením týmu min. 60 lidí
  • Dlouholeté zkušenosti z oblastí elektromontáže / energetika / případně telekomunikace
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • 25 dnů dovolené + 4 dny dodatkového volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Občerstvení na pracovišti
  • Roční bonusy a prémie

Nástup nejlépe IHNED nebo dle dohody.