ŘEDITEL RODINNÉ SPOLEČNOSTI

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
6-26-367808
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat jako ředitel úspěšné rodinné společnosti, která působí v několika zemích EU?

Jsme společnost zabývající se výrobou, přepravou a prodejem. Působíme jako dodavatel velkého množství výrobních závodů v různých oborech.

Hledáme kandidáta, který nám především osobnostně zapadne do našeho přátelského prostředí. Manažera, který společně s CEO bude řídit celou naši společnost. Člověka, který má za sebou úspěchy v oblasti supply chain managementu. Důležitá je pro nás skvělá znalost prostředí logistiky, nákupu, procesů a přepravy.

Mimo centrály budete mít na starosti také pobočky. Přibližně 1/3 vašeho času bude cestování a řízení těchto poboček, jak v ČR, tak zahraničí.

Jste skvělý analytik a chcete dostat téměř neomezený prostor pro realizaci s plnou podporou společnosti?

Požadavky
  • AJ na dobré úrovni
  • zkušenost na vedoucí pozici v oblasti supply chain managementu
  • ochota cestovat
  • ŘP sk. B
Benefity
  • služební automobil
  • bonusy/prémie
  • sick days
  • penzijní připojištění