Ředitel pobočky |Němčina|

Plný úvazek
Mzda
140 000 - 155 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
20-26-402502
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pozice: Ředitel pobočky / Zemědělství/ Němčina/ Praha

Typ pozice: HPP

Společnost: Pojišťovna s hlavním sídlem v Rakousku – NĚMČINA NUTNÁ

Průmysl: Zemědělství

  • Strategické a operativní řízení pobočky v souladu se všemi zákonnými ustanoveními
  • Vedení středně velkého týmu
  • Prezentace firmy navenek
  • Kontakt s Ministerstvem zemědělství a dalšími příslušnými orgány
  • Plánování a úspěšná realizace prodejních strategií
  • Vývoj produktů pro český trh, apod.
Požadavky

Ideální profil:

  • VŠ v kategorii zemědělství nebo podnikání s několikaletou odbornou praxí v manažerské pozici
  • Čeština jako mateřský jazyk a velmi dobrá znalost němčiny (na profesionální úrovni)
  • Praxe na obdobné pozici, ideálně s nadnárodním přesahem
  • Strategické myšlení a vysoká míra pracovního nasazení
  • Ochota cestovat a řidičský průkaz skupiny B
  • Zájem o inovace v oblasti zemědělství motivace se neustále rozvíjet

O podmínkách spolupráce Vás ráda budu informovat na naší společné schůzce