ŘEDITEL NÁKUPU A LOGISTIKY

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
7-21-364521
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený stratég a vyjednávání s dodavateli je pro vás zcela přirozené? Máte několikaletou zkušenost s vedením týmu v oblasti nákupu a logistiky ve výrobní společnosti? Zvládnete anglicky obchodní jednání? Pak jste náš člověk!

Hledáme někoho, kdo se nebojí sáhnout do stávajících procesů a vytěžit z nich maximum!

Jako ŘEDITEL NÁKUPU A LOGISITIKY budete mít na starosti:

  • rozvoj společnosti s mezinárodním působením v oblasti nákupu, logistiky, plánování a skladování materiálu
  • zodpovědnost za celý dodavatelský řetězec a opatření pro řízení zásob
  • tvorbu nové globální strategie za účelem snižování nákladů a navýšení efektivity
  • revizi smluvních podmínek u dodavatelů, optimalizace
  • neustálé zlepšování chodu oddělení
  • vedení a rozvoj týmu – cca 7 přímých podřízených
  • nastavení a sledování KPI´s
  • úzká spolupráce s vedením společnosti
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • min. 5 let praxe na vedoucí pozici v nákupu a logistice strojírenské společnosti
  • výborná znalost AJ - použití na denní bází (nadřízený cizinec, jednání s dodavateli)
  • zkušenost s vedením podřízených
  • analytické schopností, strategické uvažování
Benefity
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené