ŘEDITEL DIVIZE

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
8-26-405031
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vedení celé divize - nákup, výroba, prodej a marketing

Příprava dlouhodobé strategie

Vedení zaměstnanců (8-12 přímých)

Zodpovědnost a dohled nad plněním výrobních plánů

Zodpovědnost za hospodářské výsledky divize i celé společnosti (ve spolupríci s dalšími divizemi)

Požadavky
  • AJ min B2
  • Praxe na obdobné pozici (alespoň 5 let)
  • Praxe z chemického prostředí
  • VŠ (ekonomie, chemie, nebo technický obor)
  • zkušenosti s vedením lidí
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel