ŘEDITEL DIVIZE | HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA | PRAHA |

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
19-26-397338-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený manager se silnou osobností a přirozeným respektem? Máte vzdělání v oblatsi zemědělství, veteriny nebo jste vystudovaný zootechnik? Vyznáte se v hospodářských zvířatech?

Pak nám pošlete svůj životopis! Hledá se Ředitel divize.

Nabízíme práci v úspěšné společnosti s rodinnou atmosférou se sídlem v Praze.

Vaším úkolem bude:

  • Odpovědnost za výsledky Vašeho oddělení
  • Analýzy trh
  • Business development
  • Vedení svěřeného týmu
  • Motivace zaměstnanců
  • Obchod s hospodářskými zvířaty
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oblasti - zemědělství, zootechnika, veterina
  • Pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny (využití na denní bázi)
  • Znalost problematiky chovu hospodářských zvířat
  • Manažerské a obchodní zkušenosti z vrcholového managementu
  • Umění a zkušenosti vést, řídit a motivovat zaměstnance
  • Analytické uvažovaní
  • Profesionální prezentační a komunikační dovednosti a schopnosti
Benefity
  • Celoroční bonus až do výše 100% mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Služební automobil i k soukromým účelům (Škoda Octavia)
  • Mobilní telefon