RECRUITMENT CONSULTANT - VÝROBNÍ OBLAST (DĚLNICKÉ PROFESE)

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
121-14-406064
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho plzeňského týmu hledáme kolegu/kolegyni, která posílí naše oddělení temporary staffing, které se specializuje na nábor dočasně přidělených zaměstnanců k našim významným klientům.

ADMINISTRATIVA, KOORDINACE, DENNÍ KOMUNIKACE - to je hlavní náplň práce Recruitment Consultanta u nás v Graftonu.

Co budete mít na pozici konkrétně na starosti?

  • komunikaci s našimi klienty
  • vyhledávání vhodných kandidátů na dělnické/výrobní pozice včetně tvorby inzerátů, selekce CV a vedení pohovorů
  • veškerou HR administrativu související s náborem (nástupní/výstupní pracovní dokumenty), zajištování lékařských prohlídek, zpracování docházek dočasně přidělených zaměstnanců, podkladů pro mzdy, atp.
  • komunikaci s úřady a ubytovacími zařízeními
  • úzkou spolupráci s ostatními odděleními společnosti
  • NÁSTUP IDEÁLNĚ IHNED, popř. dohodou
  • Pracovní doba: 8-17hod. (čím dřív do práce přijdeš, tím dříve odejdeš)
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti HR, nebo v administrativě jsou velmi vítány
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost AJ na úrovni min. B1 - schopnost domluvit se
  • MS Office - běžný uživatel, znalost práce s Outlookem a Excelem
  • proaktivní přístup, pečlivost a zaměření na detail
  • vytrvalost a chuť se neustále vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Benefity
  • kompletní zaučení na pozici
  • až 4 dny volna navíc nad rámec zákonné dovolené
  • 2 dny volna navíc tzv. sick days
  • až 6 dní volna na společné teambulidingové aktivity
  • cafeterie ve výši až 14 400 Kč/rok
  • stravenkový paušál (107Kč/den)
  • příspěvek na multisport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění až 6 000Kč/rok (po 2 letech ve společnosti)
  • smartphone – i pro soukromé hovory, notebook
  • jazykové vzdělávání hrazené firmou
  • častá průběžná školení a zvyšování tvé kvalifikace