RECRUITMENT CONSULTANT | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
121-14-404002
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáš se o personalistiku? Rád/a by ses realizoval/a v oblasti HR, ale nemáš potřebnou praxi? Chceš se stát profesionálním recruiterem a dále se rozvíjet? Výborně!

Rozšiřujeme náš jihlavský tým a hledáme kolegu/kolegyni na pozici RECRUITMENT CONSULTANT. V našich řadách vítáme jak zkušené recruitery, tak i HR nováčky s chutí a zájmem na sobě pracovat! :)

Co u nás práce konzultanta znamená:

  • zodpovědnost za celý proces náboru a umístění kandidátů na vhodné pozice v různých odvětvích (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů)
  • denní telefonická a emailová komunikace s uchazeči o zaměstnání a klienty
  • ideální kandidát umí být obchodníkem, kreativcem a někdy také i psychologem
  • zvládá komunikovat, řešit, analyzovat, ale také vyřizovat spoustu administrativy, která k naší práci patří
  • umí hledat cesty a nenechá se odradit při prvním nezdaru
  • má chuť, energii a nebojí se opravdu náročných úkolů
  • hledá různorodou práci, kde se rozhodně nebude nudit
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • nadšení a zájem o oblast HR
  • praxe v oblasti obchodu/prodeje, zákaznického servisu či call centra výhodou
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • znalost dalšího cizícho jazyka (RJ, UJ) na komunikativní úrovni výhodou, ne podmínkou
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • samostatnost
  • ochota učit se!!
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • kompletní zaučení na pozici
  • motivační systém ohodnocení (fixní mzda + variabilní složka mzdy)
  • 2 dny home office/týden
  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • 2 sick days/rok
  • flexibilní pracovní doba
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál (107Kč/den)
  • příspěvek na multisport kartu
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • kariérní posun
  • teambuildingové aktivity
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění (po 2 letech spolupráce)
  • kanceláře v centru města
  • přátelský kolektiv