RECRUITMENT CONSULTANT| HR PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
18-14-391359
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi komunikativní, chceš pracovat s lidmi a umíš perfektně anglicky? Chceš denně anglicky mluvit?

  • * Jsi zkušený náborář a chceš být součástí důležitého projektu? **

Hledáme právě tebe na pozici RECRUITMENT CONSULTANT/HR PROJECT MANAGER.

Co bude tvoje denní náplň?

  • vyhledávat zajímavé kandidáty na trhu práce a doporučovat je klientovi
  • většinu týdne budeš u klienta, kde budeš velmi důležitou součástí všech pohovorů, které povedeš společně s vedoucími jednotlivých pozicí
  • poskytovat poradenství
Požadavky
  • zkušenosti v HR alespoň 1 rok, ideálně na pozici recruitera/náboráře
  • komunikativní angličtina - denní využití jak ústní, tak písemné části
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • pozitivní přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál
  • multisport karta