Recepční v zajímavé IT společnosti!

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
3-1-351999
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, hledáme šikovné kandidáty na pozici recepční! Chcete nastartovat svoji kariéru a nemáte problém komunikovat v angličtině? Tak neváhejte a čtěte dál!

Náplň práce:

  • obsluha na recepci
  • komunikace se zaměstnanci
  • běžná kancelářská administrativa
  • starost o plynulý chod budovy, objednávání zboží

Pracovní doba 8 - 16:30 hod, nástup co nejdříve.

Požadavky
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • znalost AJ minimálně na úrovni B2, denní komunikace
  • zkušenost s prací na recepci výhodou, nikoliv podmínkou
Benefity
  • zázemí zajímavé technické společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 110 Kč/den
  • flexipasy