Recepční brigáda

Druh pozice
Brigáda
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
3-19-344183
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, hledáme šikovné kandidáty na recepci. Jedná se o dlouhodobou spolupráci!

Náplň práce:

  • obsluha na recepci
  • komunikace se zaměstnanci
  • běžná kancelářská administrativa

Pracovní doba pondělí až pátek od 11 do 14 hod, nutné chodit pravidelně alespoň 3x týdne.

Práce je vhodná především pro studenty/studentky, jako možnost přivýdělku po dobu studia nebo maminky na rodičovské dovolené. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Požadavky
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • znalost AJ minimálně na úrovni B2
  • zkušenost s prací na recepci výhodou, nikoliv podmínkou
  • nutná je časová flexibilita
Benefity
  • zázemí zajímavé technické společnosti
  • stravenky 110 Kč/den