RECEPČNÍ 4 HODINY DENNĚ, 150 Kč

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-1-347907
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte si brigádu na recepci a rád/a byste získala zkušenosti jako recepční? Domluvíte se anglicky a můžete docházet minimálně 4 hodiny denně každý všední den v týdnu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a získejte další zkušenosti v mezinárodní společnosti.

Náplň práce:

  • Administrativa spojená s chodem recepce
  • Vyřizování telefonických hovorů, přepojování a předávání vzkazů
  • Organizace a příprava zasedacích místností
  • Uvádění a obsluha návštěv
  • Zpracovávání pošty
  • Doplňování kávovarů
  • Komunikace s firmami zajišťujícímu údržbu (v případě potřeby)

Mzda: 150 Kč/hod.

Lokalita: Praha 8 Florenc

Pracovní doba: 4 -6 hodin denně každý všední den

Pozice je vhodná pro maminky na rodičovské dovolené.

Požadavky
  • Vhodné i pro matky na mateřské dovolené
  • Výborná znalost angličtiny a češtiny/slovenštiny, slovem i písmem
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Příjemné vystupování
Benefity
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy