REALITNÍ SPECIALISTA na luxusní nemovitosti - až 50 tis. měsíčně

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-40-344870
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí v atraktivních pražských lokalitách, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

REALITNÍ SPECIALISTA

Co na této pozici budeš dělat?

  • komunikovat se stávajícími klienty a vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • povedeš obchodní jednání
  • zajistíš prohlídky nemovitostí
  • budeš také vypracovávat podklady ke smlouvám a spolupracovat s právním oddělením
  • nevyhneš se ani práci s CRM systémem
Požadavky

A co bys měl mít aby jsi uspěl?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxi v oboru realitního trhu
  • pozitivní vztah k informačním technologiím
  • znalost MS Office
  • Anglický jazyk by pro tebe byl velkou výhodou
  • kreativní myšlení
Benefity

Můžeš se těšit na:

  • moderně vybavené kanceláře na Smíchově
  • neformální prostředí, ve kterém panuje přátelská atmosféra
  • občerstvení v kanceláři
  • služební telefon a notebook i pro tvé vlastní účely
  • placenou výuku anglického jazyka
  • pravidelná firemní školení a teambuildingy

NÁSTUP IHNED