QUALITY ENGINEER

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-30-337497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Záleží Vám na tom, jak kvalitní výrobky přichází od dodavatelů a jak kvalitní výrobky odchází k Vašim zákazníkům? Staňte se součástí týmu kvality, které se momentálně rozšiřuje.

Na pozici inženýra kvality budete mít na starosti:

- podporu výroby z hlediska kvality výrobků, jak po technické tak vizuální stránce
- optimalizaci kvalitativních procesů
- dohled nad standardy kvality u jednotlivých požadavků na straně zákazníka
- pravidelné sledování výkonnosti dodavatelů a reporting

Požadavky

- vzdělání technického směru - strojní
- zkušenosti z oddělení kvality na pozic inženýra kvality
- zkušenosti z výrobní společnosti - automotive výhodou
- dobrou znalost anglického jazyka - denní využití

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- flexibilní pracovní dobu
- stravování zdarma
- jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění