QA/QP

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-4-359456
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste čerstvý absolvent studií farmacie či podobného oboru a rozhlížíte se aktuálně po zajímavé příležitosti?

Máte praxi z oblasti QA a chcete nyní prozkoumat nové možnosti? Hledáte flexibilní pracovní dobu?

Nyní máte možnost ucházet se o pozice Quality person (QP) a svou náplň práce si z části můžete přizpůsobit podle preference!

Chcete se realizovat a prohloubit své zkušenosti v prostředí společnosti s letitou historií zaměřenou na výzkum a vývoj veterinárních vakcín a nabídkou farmakologických služeb?

Náplň práce:

  • propouštění výrobních šarží vakcín a kontrola výrobní dokumentace
  • řešení neshod a závad v jakosti
  • změnová řízení
  • provádění interních a externích auditů
  • hodnocení a zlepšování výrobních a kontrolních postupů
  • vzdělávání personálu v oblasti SVP
  • komunikace s úřady (MZdr, SÚKL, ÚSKVBL)
  • sledování aktuální české a evropské legislativy

Místo pracoviště: Jílové u Prahy

Nástup: ihned

Požadavky
  • VŠ vzdělání z oblasti farmacie, veterinární medicíny, přírodních věd nebo chemie,
  • znalost alespoň jednoho ze systémů řízení kvality (ISO, SVP)
  • komunikativní znalosti AJ (min. úroveň B1)
  • MS Office
  • smysl pro detail, systematičnost,
  • zodpovědnost a pečlivost při práci s dokumenty
  • řidičský průkaz B (kontrola externích objektů)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno
  • stravenky
  • variabilní pracovní náplň
  • flexibilní pracovní doba
  • penzijní připojištění
  • možnost zkráceného úvazku
  • možnost ubytování v areálu společnosti (garsonka)
  • jazykové kurzy