QA – SW TESTER (Senior/Junior)

Plný úvazek
Mzda
0 Kč
Referenční číslo
4-16-348331
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti Informatiky, zkušenost s testováním SW, jsi schopen/na komunikace v anglickém jazyce a zajímá Tě práce na mezinárodních projektech v menším týmu? Práce v korporátu Tě neláká, ale benefity na úrovni korporátu ano? Dej o sobě vědět a udělej první krok pro svoji kariéru! Pro zahraniční společnost hledáme "QA – SW TESTER (Senior/Junior)"!

Náplň práce:

  • Připravovat testovací dokumentaci a definovat požadavky na testování
  • Zapojení do našeho Agile týmu
  • Vykonávat exekuci manuálních testů
  • Vyhodnocovat výsledky testování a připravovat reporty o testech
  • Spolupracovat na akceptaci produktu
  • Komunikovat s oddělením vývoje, analýzy i se zákazníkem
Požadavky
  • Ukončené min. SŠ vzdělání
  • Praxe alespoň 1 rok
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost procesů testování, znalost metodiky testování
  • Zkušenost s různými typy testování, technik a nástrojů

Výhodou:

  • Znalost programování (Java, SQL, JavaScript)
  • Zkušenost s prací v rámci Agile týmu a znalost agilních metodik (SCRUM)
Benefity
  • Více dovolené než určuje Zákoník práce
  • Neformální pracovní prostředí
  • Moderní zázemí a práce v rekonstruovaných prostorech
  • Práce v menším týmu
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Možnost práce na projektech v zahraničí