PRŮMYSLOVÝ DESIGNER, textil

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-30-341229
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš vést nové projekty v rámci globálního R&D centra zaměřeného na textil? Mluvíš anglicky? Perfektní! Už dnes dej mi o sobě vědět!

Jako PRŮMYSLOVÝ DESIGNER budeš:
- navrhovat nové produkty i procesy v textilním oboru
- spolupracovat s univerzitami a vědeckými ústavy
- vést vlastní inovační projekty
- účastnit se mezinárodní veletrhů

!Primárně cílíme na zkušené kandidáty, ale dáme šanci i absolventům!

Požadavky

- min. bakalářské vzdělání v technickém oboru – textil!
- znalost AJ min. na úrovní B1
- předchozí zkušenost v oblasti textilii VÝHODOU NIKOLI PODMÍNKOU

Benefity

- zřízené mateřské centrum pro zaměstnankyně
- závodní stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele
- ubytovna hotelového typu pro zaměstnance
- týden dovolené navíc nad rámec daný zákonem
- firemní mzdový a vzdělávací systém umožňující kariérový růst každého zaměstnance