PROVOZNÍ TECHNIK/ VYHL. 50 §5/ CHOMUTOV

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 31 700 Kč
Referenční číslo
8-9-370817
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Čistý provoz a rodinná atmosféra - to jsme my. Technicky zdatný kandidát s platnou vyhláškou 50 §5 - tak si představujeme Tebe. Absolvent, který je otevřený novým zkušenostem, nám vůbec nevadí. Navíc se u nás můžeš vypracovat na vyšší pozici, a to se vyplatí!

Jako provozní technik budeš:

  • prodlouženou rukou engineeringu, která se pohybuje ve výrobě
  • mít na starosti přípravné a dokončovací práce na projektech
  • testovat nové výrobky, vyhledávat a řešit technické či kvalitativní závady
  • implementovat a zavádět nové procesy, optimalizovat náklady
  • předávat dokumentaci odd. engineeringu
  • neustále zlepšovat stávající výrobní procesy
  • dle potřeby se podílet na výrobě a spolupracovat s ostatními týmy
Požadavky

Provozní technik v naší výrobě bude splňovat následující:

  • SŠ nebo alespoň SOU technické vzdělání, nejlépe elektro
  • vyhláška 50 §5 nutná!
  • praxe ve výrobním prostředí velmi vítána
  • týmový hráč, ochotný se učit novým věcem

Pracujeme ve dvousměnném provoze.

Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • občerstvení na pracovišti
  • po 1 roce dovolená navíc
  • notebook
  • školení