Provozní elektrikář/údržbář elektro - Karviná

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
22 905 - 25 190 Kč
Referenční číslo
4-9-357351
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní společnost působící v oblasti strojírenství (kovovýroba) hledáme šikovné pracovníky na pozici provozního elektrikáře.

Pracovník na této pozici:

  • Provádí, po stránce elektro, provozní údržbu strojů a zařízení
  • Spolupracuje se strojní údržbou, případně dalšími kooperujícími útvary a zákazníky
  • Zodpovídá za technický stav strojů a zařízení
  • Provádí preventivní elektro a SW údržbu (zálohování řídících systémů)
  • Analyzuje složitější závady strojních zařízení a systémů
  • Komunikuje s domácími i zahraničními dodavateli

Nástup IHNED

Pracoviště KARVINÁ - Průmyslová zóna na Novém poli

Požadavky
  • SŠ se zaměřením elektro
  • Praxe nutná v minimálním rozsahu 2 roky
  • Vyhlášku 50/78 Sb., § 6
  • Znalost řídícího systémů Simatic
  • Znalost frekvenčních měničů
  • Pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek
  • Ochota pracovat ve směnném režimu
Benefity
  • Základní mzda 22 905 – 25 190 Kč/měsíc
  • Docházkový/výkonostní bonus
  • Pohyblivá složka mzdy - prémie 0-10%
  • Stravenky v hodnotě 118,- Kč/směna
  • Příplatky nad rámec ZP(přesčasy)
  • 25 dní dovolené
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Práce s moderními technologiemi