PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ *47 500Kč* Automotive

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
5-30-345908
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro TOP společnost a podílet se tak na významných projektech, které hýbou automobilovým průmyslem?

Napište nám svůj životopis!

Co Vás bude čekat?

  • zavádění nových produktů do výroby
  • komunikace napříč odděleními i na mezinárodní úrovni
  • zodpovědnost za dodržení termínů
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní AJ - komunikace na denní bázi
  • praxe s vedením projektů
  • znalost procesů ve výrobní společnosti
  • ochota cestování - služební cesty
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Výrobky značky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • Věrnostní bonusy
  • Výhodný program u společnosti T-Mobile
  • Závodní stravování (zaměstnanec platí pouze 16,- Kč za hlavní jídlo a 7,- Kč za polévku, zbytek doplácí zaměstnavatel)
  • Slevy v optikách, na sportovištích apod.
  • Zaměstnanecký benefit u společnosti Dell
  • Firemní oblečení