Projektový specialista v logistice, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-21-386597
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš práci v oblasti interní logistiky? Láká Tě výrobní firma a řízení zajímavých projektů, kde načerpáš spoustu zajímavých zkušeností jak v technice, tak projektovém řízení? Domluvíš se anglicky a chceš mít příležitost mluvit se zahraničními kolegy?

Přihlas se nám na pozici Projektového specialisty v logistice.

Jsme menší strojírenská firma, kde je minimální fluktuace a příjemná pracovní atmosféra. Hledáme kolegu do oddělení logistiky. Může to být i šikovný absolvent.

Jeho náplní práce bude:

  • zajištění dopravy naších vyrobených dílů pro tuzemsko i zahraničí.
  • řešení případné kvantitativní neshody a záměny expedovaných dílů.
  • příprava podkladů pro celní řízení.
  • vystavení fakturačních a expedičních dokumentů
  • zajištění expedice výrobků k zákazníkům včetně objednání dopravy
  • administrativní činnost v systému SAP
Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici a u výrobní společnosti výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost SAP výhodou
  • dobrá znalost MS Excel
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
Benefity
  • nadprůměrné ohodnocení
  • profesní vzdělávání
  • jazykové kurzy zdarma
  • možnost cestování
  • závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč)
  • příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době)
  • 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou
  • týden dovolené navíc