PROJEKTOVÝ SPECIALISTA | STAVEBNICTVÍ | REGION ČECHY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-23-366211
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice Projektového specialisty či Obchodního zástupce a je Vám zároveň blízká oblast Stavebnictví?

Přihlaste se nám!

Pro našeho klienta, uznávaného výrobce a světového lídrea v podlahových řešeních, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA, region Čechy

Co bude náplní Vaší práce?

  • Každodenní kontakt s architekty a projektanty ve svěřeném regionu
  • Prezentace produktové portfolia Gerflor
  • Navrhování konkrétních řešení pro jednotlivé projekty (objektové zakázky)
  • Akvizice nových obchodních partnerů a zakázek
  • Zodpovědnost za dosažení stanovených prodejních cílů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Monitorování trhu a aktivit konkurence
  • Reportování jednotlivých obchodních aktivit a výsledků
Požadavky
  • Předchozí obchodní zkušenosti B2B, ideálně v oblasti stavebnictví
  • Profesionální vystupování
  • Vysoké pracovní nasazení s tahem na bránu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost a chuť dělat akviziční business
  • Zkušenosti s veřejnými zakázkami
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1)
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Samostatnost a organizační schopnosti
Benefity
  • Roční bonus
  • Stravenky
  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
  • jazyková výuka
  • Automobil (i pro vlastní využití)
  • Mobil, Notebook
  • Stabilní zázemí a know-how nadnárodní společnosti
  • Příležitost se seberealizovat a profesně růst
  • Přátelský pracovní kolektiv