PROJEKTOVÝ SPECIALISTA l HOMEOFFICE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
6-5-392117-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám PROJEKTOVÉHO SPECIALISTU! A ne jen tak nějakého! Takového, který má zkušenosti ze stavebnictví a nebojí se být tak trochu obchodníkem! Máte zkušenosti s projektovým řízením či v obchodní sféře a nebojíte se mluvit anglicky?

Kromě fajn platového ohodnocení Vám nabízím PRÁCI Z DOMU. Ano, skutečně. Do kanceláře pojedete 1x za měsíc. Vybavíme Vám pracovní zázemí doma, služební vůz i pro soukromé účely je samozřejmostí!

A co Vás čeká?

  • analýza tržních trendů a sledování konkurence
  • budování vztahů u stávajících i nových zákazníků
  • podpora obchodních zástupců na otevřených projektech
  • příprava sjednávání nabídek a koordinace prodejního procesu
  • vyhledávání nových příležitostí
  • administrativa, reporting
Požadavky
  • stavební vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni (pro jednání s kolegy)
  • zkušenosti na obchodní pozici ve stavebnictví - prodej/specifikace
  • obchodní duch, umět vzbudit zájem o daný produkt
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • zaměstnanecké bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • systém Cafeterie
  • jazykové vzdělávání