PROJEKTOVÝ /PROCESNÍ INŽENÝR | PLASTY

Plný úvazek
Mzda
55 000 Kč
Referenční číslo
8-10-362264
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme do výrobní společnosti mimo automotive pracovníka, který se bude věnovat částečně projektovému řízení a procesnímu inženýrství. Zkušenosti se vstřikováním plastů se ve společnosti neztratí.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • zavádění nových technologií a výroby, včetně spolupráce přímo ve výrobě
  • zavádění nových projektů "od A do Z" ve spolupráci se zahraničními kolegy
  • zvyšování efektivity výrobních strojů
  • podílení se na eliminaci výrobních prostojů a zamezení jejich vzniku
  • komunikace se zákazníkem, dodavateli a externími společnostmi
  • tvorba pracovních návodek a reportů
Požadavky

Koho na pozici hledáme?

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • zkušenost se vstřikováním plastů (není podmínkou, ale je dobré mít alespoň základy, na kterých je možno stavět)
  • znalost AJ slovem i písmem (minimálně B1)
  • znalost MS Office (zejména excel)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost
  • manuální zručnost
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost profesního růstu v rámci nadnárodní společnosti