PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - vývoj nových výrobků

Referenční číslo
5-30-343771
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás automotive a cítíte potřebu uplatnit své nabité zkušenosti v opravdu ostrém provozu? Jste cílevědomý/á? Máte výborné organizační schopnosti a zvládáte více projektů najednou?

Pokud Vás zajímá více, čtěte dál...

Náplní Vašeho budoucího povolání bude:

  • práce na daném projektu od A do Z
  • koordinace spolupráce všech zúčastněných oddělení (kvalita, výroba, konstrukce, atd.)
  • občas nějaké to společné kafe se zástupci jednotlivých oddělení a následný výstup z těchto schůzek
  • dohled nad výsledky testování a dalších požadavků napříč celým projektem
  • zodpovědnost za řízení rozpočtu a forecastu pro daný projekt
  • budete takovým majákem uprostřed moře pro ostatní zúčastněné strany
Požadavky
  • technické vzdělání v oblasti strojírenství
  • angličtina na komunikativní úrovni (denní báze)
  • opravdový leader s týmovým duchem
  • zkušenost se simulacemi, analýzami výpočtů a statistikami
  • zkušenost s vedením technických projektů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování dotované zaměstnavatelem
  • vzdělávání
  • roční bonus