Projektový manažer ve stavebnictví

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-5-354513
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člověka, který zvládá koordinaci projektů ve stavebnictví, vyzná se ve veškeré potřebné dokumentaci.

Hledáme člověka, kterému nedělá problém domluvit se s klienty, dodavateli a zaměstnanci. Který bude schopen dohlédnout na celý proces projektu, kvalitu, rozpočet a časový harmonogram.

Pokud jste vedl stavbu průmyslových objektů, pak není na co čekat. Máme zde pro Vás příležitost, ozvěte se nám a pošlete svůj životopis.

Požadavky
  • vzdělání ve stavebnictví
  • zkušenosti na pozici projektového manažera
  • znalost anglického jazyka k občasné komunikaci
  • samostatnost a dobrý time management
  • proaktivní přístup a dobré komunikační dovednosti
Benefity
  • 4 týdny dovolené
  • automobil, notebook, telefon
  • možnost jazykového vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • catering na pracovišti - snídaně, obědy, večeře
  • firemní akce