Projektový Manažer / elektro

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
2-40-337851
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti slaboproudých a silnoproudých zařízení a rád/a byste pracoval/a pro českou společnost, která má rodinné zázemí?

Máme pozici pro Vás:

PROJEKTOVÝ MANAŽER / ELEKTRO

Co bude Vaší náplní práce:

  • vedení projektu v oblasti instalací elektro technologií
  • koordinace zpracování projektové dokumentace
  • koordinace a vedení realizačního týmu
  • plánování harmonogramu
  • zodpovědnost za finanční plán projektu
  • komunikace s partnery a dodavateli
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání v oblasti elektro (slaboproud/silnoproud)
  • zkušenost s vedením projektů v oblasti slaboproudých/silnoproudých technologií
  • vyhláška 50, paragraf 7
  • pokročilá znalost Microsoft Office (Project, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • samostatný a aktivní přístup, kreativní myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • zaručené čtvrtletní prémie
  • stravenky
  • služební automobil také k osobním účelům