PROJEKTOVÝ MANAŽER S NJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-13-339565
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vás bude brát jako partnera a ne jen jako "jednoho z davu"?

Pak je toto příležitost pro Vás. Hledáme kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER/MANAŽER VÝROBNÍCH ZAKÁZEK.

Vaši hlavní odpovědností bude podílení se na přípravě nových zakázek a jejich následné řízení v rámci interních projektů. Nevyhnete se komunikaci se zákazníkem, budete dohlížet nad realizací zakázky a také jejím předání přímo u zákazníka.
To znamená, budete mít vše "pod palcem" a mít možnost ovlivnit výsledek a spokojenost zákazníka.
Na svou práci nebudete sami, budete mít k dispozici menší tým lidi (v závislosti na velikosti projektů) a k dispozici Vám rovněž budou kolegové z nákupu, logistiky, výroby a technologie.

Požadavky

* SŠ/VŠ technického nebo stavebního směru
* praxe v oblasti projektového managementu alespoň 2 roky
* pro klientský přístup
* pokročilá znalost německého jazyka - denní komunikace Německem, znalost angličtiny vítána
* praxe v oblasti komunikace se zákazníkem
* schopnost čtení základní stavební technické dokumentace

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* příspěvky na stravování
* mobil, notebook a automobil (nejprve pro služební cesty, časem i pro soukromé účely)