Projektový manažer l Stavebnictví

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-5-375281
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste ostřílený projektový manažer ve stavebnictví? Komunikujete plynule anglicky? Chcete zkusit novou výzvu a být u zajímavých projektů v Brně a okolí?

V tom případě hledáme právě Vás na pozici Projektový manažer.

Budete mít odpovědnost za realizaci projektů (průmyslové i kancelářské stavby), od přípravy místa, přes harmonogram, koordinaci a kontrolu prací během výstavby až po dohled nad dodržováním stanoveného rozpočtu a předání hotového projektu klientovi.

Požadavky

Co požadujeme?

  • ukončené VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • minimálně 3-5 let prokazatelné odborné praxe na stejné či obdobné pozici
  • zkušenosti s průmyslovými budovami
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • týmovost, proaktivnost, komunikativnost
Benefity
  • Být součástí stabilní uznávané společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook, mobilní telefon
  • Pravidelné firemní akce, 1x ročně