PROJEKTOVÝ MANAŽER | ENERGETIKA A IT | až 70 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-26-403584-6
Popis pozice

Do týmu perspektivní společnosti hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, který si pod svá křídla vezme inovační projekty spojené s novými technologickými trendy v oblasti ENERGETIKY.

Náplň práce:

  • odpovědná osoba při pilotních projektech spojené s novými smart digitálními technologiemi
  • dohled nad harmonogramem projektů
  • kontrola stavu rozpočtu
  • komunikace s liniovými útvary firmy
  • analýza a hodnocení dat testovaných technologií
  • komunikace s externími dodavateli
  • účast na konferencích
Požadavky
  • VŠ vzdělání - technický obor
  • komunikativní angličtina (alespoň B2)
  • aktivní řidič sk. B
  • ochota účastnit se občasných služebních cest
  • výhodou bude částečný přehled o nových technologických trendech v elektroenergetice
  • komunikační schopnosti
Benefity

5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc)

flexibilní pracovní doba

firemní vzdělávání (jazykové kurzy)

příspěvek na penzijní připojištění

možnost kariérního postupu