PROJEKTOVÝ MANAŽER | ELEKTRO | služební auto

Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč
Referenční číslo
2-5-356123
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro českou společnost, která působí v oblasti elektroinstalací, řídících systémů a technického zabezpečení budov hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Co bude Vaší náplní práce:

  • řízení jednotlivých zakázek v souladu s projektovou dokumentací
  • kontrola provedených činností včetně dodržování předpisů
  • zajištění administrace spojené s vedením stavby (stavební deník, protokoly, fakturace atd.)
  • účast na kontrolních dnech
  • pravidelná komunikace s investorem, subdodavateli
  • odpovědnost za správné vedení zakázek i z ekonomického hlediska
  • zajištění předání zakázek
  • odpovědnost za reklamace
Požadavky
  • středoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenosti na podobné pozici minimálně 5 let
  • platná vyhláška 50, paragraf 6 a více
  • znalost projektového managementu
  • zkušenost s řízením a motivací týmu
  • znalost legislativy
  • komunikativní znalost anglického jazyka
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • vzdělávání
  • mobilní telefon, notebook