PROJEKTOVÝ MANAŽER - dveře a zárubně

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 46 000 Kč
Referenční číslo
2-5-364444
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro jednu z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní, která od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru hledáme šikovného kolegu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA

Co bude náplní Vaší práce?

  • Řízení projektu od fáze realizace, zaměření, montáže, klientských změn až po fázi finálního předání projektu
  • Zastupovat společnost na kontrolních dnech
  • Organizovat výběrová řízení na případné subdodávky do projektů
  • Aktivně komunikovat s dodavateli komponentů
  • Sjednávat obchodní podmínky s jednotlivými subdodavateli a koordinovat následné subdodávky včetně koordinace montážních prací na stavbě
  • Příjmat poptávky a podklady k cenovým nabídkám jejich následná evidence, vyhodnocení a archivace
  • Kontrolovat a koordinovat veškeré finančních toky související s projektem - platby záloh, zajištění fakturace, uvolnění sjednaných pozastávek a další.
  • Sledovat spokojenost vybraných zákazníků
Požadavky

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

  • Středoškolské vzdělání stavebního případně ekonomického směru
  • Zkušenosti z oblasti stavebnictví nebo zkušenosti s řízením průběhu investičních a developerských projektů
  • Orientační znalost stavebních předpisů a zákonů
  • Minimálně základní orientaci v procesech územních a stavebních řízení
  • Znalost jednoho světového jazyka
  • Uživatelská znalost MS Windows, Word, Excel, Outlook, Internet
  • ŘP skupiny
  • Radost z cestování a řízení - bude ho opravdu hodně
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • 20 dnů dovolené (po dvou letech 25 dnů)
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Notebook a služební telefon
  • Pružná pracovní doba
  • Home office

Pozice je vhodná jak pro juniory, kteří se chtějí učit od zkušeného projektového manažera, nebo pro seniorní kandidáty, kteří si chtějí odpočinout od stavby developerských projektů.