PROJEKTOVÝ MANAŽER DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ | 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč
Referenční číslo
2-5-402474
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti na pozici Projektového manažera developerských projektů?

Hledám seniorního projektového manažera pro developerské projekty (bytové domy, rodinné domy a privátní vily, kanceláře, hotely, zámky).

  • místo pracoviště: zázemí kanceláře v Praze
  • dohlížení na kvalitu, proveditelnost záměru
  • řízení a koordinace projektových činností
  • řešení projektů v rámci ČR (projekty jsou max. cca 2 hodiny autem od Prahy)
  • dle potřeby dojíždění na projekty
Požadavky
  • VŠ vzdělání architektonického nebo stavebního směru
  • prokazatelné zkušenosti na pozici Projektového manažera developerských projektů
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • angličtina výhodou ne však podmínkou
Benefity
  • finanční bonusy
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • účast na konferencích
  • Multisport karta
  • flexibilní pracovní doba
  • občerstvení na pracovišti
  • 5 dní sick days/rok
  • předpoklad dlouhodobé spolupráce na HPP, nebo ŽL (dle Vašich preferencí)